به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، طی حکمی از سوی سوی مهرداد عظیمی، معاون وزیر تعاون و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور «سید علی حسینی» را به سمت  مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران منصوب شد.

در این مراسم، از خدمات ارزنده «محمد هادی حبیبی ماچیانی»،  سرپرست سابق آموزش فنی و حرفه ای استان تهران، با حضور امیر میمنت آبادی، معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان آموزش فنی وحرفه‌ای کشور و جمعی دیگر از مسئولین ستادی و استانی با اهداء لوحی، تقدیر به عمل آمد. 

در این حکم آمده است:

 جناب آقای «سید علی حسینی»

باسلام

   نظر به سوابق تخصصی، تعهد و تجارب ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم به سمت ” مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران “ منصوب می شوید.

   انتظاردارد با حسن تدبیر و رعایت مقررات، نظرات معاونین محترم سازمان و دفاتر ستادی و نیز همراهی مدیران و همکاران آن اداره کل، ضمن حفظ انسجام سازمانی و ارتقاء سطح خدمات، اهتمام کامل در رعایت اصول “عدالت محوری”، “انقلابیگری”، “مردم داری”، “پاکدستی” و ” قانون مداری” را معمول نمائید.

در دوره جدید خدمت که وزارت متبوع، وزارت مردم و سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور سازمان مردم انگاشته شده است، توجه به بهبود کیفیت خدمات آموزشی به مردم عزیز، توسعه همکاری با آموزشگاه های آزاد و شرکاء اجتماعی سازمان و جامعه هدف و تلاش در راستای «نهضت مهارت آموزی در گام دوم انقلاب» به منظور تحقق سیاست های کلی اشتغال، ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مطلوب نظر است که با ارتباط موثر و همکاری نزدیک با استاندار محترم، نمایندگان محترم مردم در مجلس شورای اسلامی و مدیران استانی وزارت متبوع به منصه ظهور خواهید رساند.

امید است با اتکال به حضرت باریتعالی در انجام وظایف محوله گام های مؤثری در راستای تحقق اهداف عالیه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان بردارید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *